Mezi návštěvníky „Junáče", který je v Příbrami velmi oblíbeným hudebním klubem, vzbudila zpráva nejdříve obavy. Proč se zbourá jeden z mála podniků, kam se dá chodit za hudbou? Ptali se lidé v diskusních fórech. Postupem času se začalo mluvit 
o tom, že jde jen žert. I do naší redakce přišlo několik emailů, které poukazovaly na iniciativu, která chce zbourat Junior klub.

Co na celou záležitost říká Martin Severa, který má Junior klub v pronájmu? „Když jsem se o podobné iniciativě dozvěděl, tak jsem ji vůbec nechápal. Nevěděl jsem, co organizátor sleduje. Zjistili jsme, že Junior pravidelně navštěvuje a o to více je to zarážející," řekl Martin Severa.

Vzápětí dodal, že pokud se šiřitel zprávy veřejně neomluví, tak předá celou záležitost svým právníkům. Na celé věci je zajímavé to, že Junior klub má ve vlastnictví město Příbram, které 
o uvažovaném bourání Junior klubu také nic neví. „Zaslechl jsem v poslední době v Příbrami celou řadu podobných nehorázných lží. Domnívám se, že autoři podobných „zaručených" zpráv by měli být pohnáni k zodpovědnosti," reagoval příbramský starosta Josef Řihák.

Igor Bobrov zorganizoval na 23. červen oficiální setkání lidí, kteří se chtějí o této iniciativě dozvědět více.

V Junior klubu v Příbrami vystoupily kapely jako MIG 21, Wohnout, Kryštof, Air Fare, Vypsaná Fixa a další. Pravidelně se v něm konají koncerty příbramských kapel a sobotní oldies. Jde o jedno z mála míst v Příbrami, které skýtají možnost poslechnout si kvalitní živou hudbu.