„Při návštěvě vedení příbramské radnice v plaveckém bazénu byla příležitost jednat o možné modernizaci atrakcí okolo bazénu a jednali jsme i o požadavku veřejnosti na zvýšení teploty vody malého bazénu a dvou vířivek," uvedl ředitel Sportovních zařízení města Příbrami Jiří Holobrada a dodal, že v otázce zamýšleného zateplení bazénu je dle jeho názoru momentálně spíše výhodnější zmodernizovat vnitřní prostor, přidat například welness zónu (i za předpokladu částečné změny okolí bazénu), a oddělit relaxační a sportovní zónu. Po těchto úpravách, kdy každý z těchto prostorů má jiný požadavek na teplotu vody i prostředí, lze případně přistoupit k dalším opravám či úpravám.

„Samozřejmě vnímáme i ze strany obyvatel, že ne vše je v současné době v pořádku. Na zvýšení kvality poskytovaných služeb zapracujeme," uvedl také ředitel Holobrada.

A jaká je provozní doba plaveckého bazénu během vánočních svátků? O Štědrém dni byl bazén uzavřen, během ostatních svátečních dnů je otevírací doba jako v neděli. Na Silvestra bude otevřeno do 15 hodin.

Také zájemci o veřejné bruslení si během vánočních svátků přijdou na své. Dokonce na Štědrý den, na Silvestra, i na Nový rok je zimní stadion otevřen. Všichni, kteří si chtějí během svátků protáhnout tělo, mohou chodit bruslit denně od 23. do 4. ledna vždy od 14 do 16 hodin.

Podrobnosti otevírací doby můžete najít na stránkách http://www.szm.pb.cz nebo na Facebookových stránkách https://www.facebook.com/szmpribram.