Rožmitál pod Třemšínem
Slet čarodějnic organizuje město ve s spolupráci s místními skauty a rodinným centrem Třemšínek. Akce se uskuteční od 18 hodin ve sportovně-rekreačního areálu. Návštěvníci se mohou těšit na čarodějnickou stezku, malování na obličeje, rej čarodějnic, ukázky hasičské techniky a samozřejmě nemůže chybět opékání buřtů. K tanci a poslechu zahraje Toulavá kapela Josefa Janouška.

Bohutín
V obci se budou konat čarodějnické oslavy hned na třech místech. Čarodějnickým průvodem s čarodějnickým překvapením začíná akce v 17 hodin v Bohutíně. Půjde se od hasičárny do areálu SK Litavanu Bohutín. Další část oslav se uskuteční ve Vysoké Peci na bývalém škvárovém hřišti a v areálu Dolu Řimbaba. Dobrovolní hasiči Vysoká Pec pořádájí poté od 21 hodin Oldies party na Drmlovce.

Milín
Čarodějnický rej začíná v Milíně v sobotu od 16 hodin čarodějnickým průvodem od místního kina. Dojde se až za fotbalové hřiště, kde bude připraven bohatý program – hry, soutěže, tančení vystoupení, stánky s občerstvení. Nebude chybět ani oheň a možnost opékání špekáčků.

Dobříš
Slet čarodějnic a tradiční pálení se po dvou letech vrací také do Dobříše, kde mají naplánován bohatý program. Akce začíná už v 15 hodin na dětském hřišti Na Kole. Návštěvníci se mohou těšit na soutěže, hry, odměny, ale i malování na obličeje a další zábavu. Občerstvení a opékání špekáčků samozřejmě chybět nebude.

Kamýk nad Vltavou
Vedle oblíbeného upálení čarodějnice v obci také vztyčí májku. Akce se uskuteční na přístavišti. Od 15 hodin začne zdobení májky, která bude postavena v 17 hodin. Od 18 hodin se bude tančit tradiční česká beseda. Vedle hudebního programu se návštěvníci mohou těšit na občerstvení a opékání buřtů.

Buková u Příbramě
Pálení čarodějnic pořádají společně obecní úřad a sbor dobrovolných hasičů. Akce se uskuteční v sobotu od 18 hodin na dětském hřišti. Program nabídne soutěž o nejlepší čarodějnici a čaroděje a ve 20 hodin se zapálí hranice. Večerem bude znít hudba a na místě bude prodej točeného piva, limonády, buřtů či klobás. Konec akce nastane podle nálady návštěvníků a počasí.