I když dělostřelci týmu hvězd nakonec podlehli s rozdílem jednoho gólu, domů si odnášeli nezapomenutelné zážitky z netradičního utkání. „Jednalo se o soukromou aktivitu několika příslušníků 13. dělostřeleckého pluku, kteří mají hokej jako svého velkého koníčka," uvedl iniciátor utkání rotmistr David Hahner ze 132. dělostřeleckého oddílu. Právě on je společně s kapitánem dělostřeleckého týmu s četařem Patrikem Míškem hlavním tahounem mužstva.

„Dali jsme se dohromady v loňském roce a od té doby chodíme pravidelně trénovat. Občas někoho vyzveme, aby s námi změřil síly. No a tak nás napadlo, co si takhle zahrát se známými osobnostmi a ono to vyšlo. I když jsme nakonec těsně prohráli, důležité bylo si zahrát, odreagovat se a zároveň se i pobavit," upřesnil David Hahner.

Stejného názoru byl i herec a bavič Pavel Nový, který občasnými vtípky podporoval vlastní spoluhráče, soupeře a přítomné diváky. „Trochu nás ale mrzí, že díky tvrdšímu zákroku jednoho našeho kolegy, došlo k lehčímu zranění Martina Dejdara, který chybí na závěrečné společné fotografii,"konstatoval v závěru utkání kapitán týmu dělostřelců Patrik Míšek. Že je mezi oběma týmy všechno v pořádku, potvrdilo přátelské posezení po akci.