Již pošesté uspořádali pracovníci divadla zábavný den pro děti. Největší úspěch a zájem dětí vzbudila jízda na koni, na autodromu a také kolotoče. To je jen část atrakcí a vyžití, které byly připraveny.

„Těším se hlavně na kolotoč a také nafukovací hrad. Jsme tady již potřetí a moc se mi tu líbí," řekl malý Davídek.
Kolem divadla jezdilo také hasičské a policejní auto, kterým se děti mohly svézt. Starší návštěvníci si svoje dovednosti vyzkoušeli na horolezecké stěně a také při jízdě na laně

Po překročení silnice ke gymnáziu se děti i s rodiči ocitli v pohádkovém lese. V něm mohli všichni střílet kuší, jezdit na koni, šermovat a také hodit na chůdách. Při plnění úkolů jim pomáhali také členové hereckého souboru. Celkem se v této části nacházelo 18 stanovišť.

Patronem letošního ročníku se staly postavičky Křemílka a Vochomůrky, které vystřídaly Krtečka. „Krteček měl u dětí velký ohlas. Doufám, že ani Vochomůrka s Křemílkem nezklamali. Bohužel na výrobu pařezové chaloupky, už nám nezbyl ani čas, ani lidi," s úsměvem řekla hlavní organizátorka akce Renáta Špínová.

Děti mohly také navštívit prostory samotného divadla, kde byla řada stánků, stolní hokej a na Velké scéně se hrála také představení.