Kdy jste se poprvé dostal do kontaktu s vinyly a mixováním desek?

Tuto otázku bych asi rozdělil na dvě části. První by se dala nazvat „osvícení“ (smích). Na tu chvíli se nedá zapomenout. Bylo to v létě roku 1994 na louce u Hostomic, kde se ten víkend usadili Spiral Tribe. Tam jsem poprvé viděl Dj´s na vlastní oči, jak hrají z gramofonů a mixují vinyly a absolutně mě to očarovalo. Tehdy jsem se rozhodl, že jednou budu na jejich místě a budu bavit lidi tak, jak oni bavili tehdy mě. Druhá část je počátek mixování, které se datuje na rok 2001. Tehdy totiž vznikl LUXOR sound systém.

Na jaké hudbě jste vyrůstal? Kdo byl vaším hudebním vzorem?

Moje první setkání s DJingem ovlivnilo jak můj hudební styl, tak celkový pohled na hudební scénu. Začal jsem hraním hard tekna a k němu přidružených stylů (hardcore, tribe, acid atd). Hrál jsem hlavně na free akcích, kterých jsme s naším systémem za ta léta uspořádali velmi mnoho. Jako můj vzor se dají považovat právě Spiral Tribe.

Elektronické hudbě věnujete několik let. Byl v posledních letech nějaký zásadní přelom, který odstartoval novou éru vašeho hraní?

Jako přelomové by se dalo brát období přibližně před čtyřmi lety. Směr, kterým se začala ubírat hudba na free tekno scéně, se mi přestal zamlouvat. Začala se vytrácet rozmanitost jednotlivých producentů a nahrazovala ji pouze rychlost. Přemýšlel jsem, co dál a tehdy jsem se díky svému velmi dobrému příteli DJ DAVEovi dostal ke stylům jako je new breaks a elektro house. Přibližně po roce jsme rozhodli začít se této muzice věnovat trochu více, a tak vznikl projekt SUBSTANCE-D.

Na tento víkend jste byl pozván s formací Substance-D na Open air festival. Jak se těšíte na tento svátek hudby?

Samozřejmě, že se těšíme. Kdo by si nechtěl zahrát na tomto svátku hudby?! Řekl bych, že to pro nás bude takový vrchol této sezóny, i když nás ještě čekají vystoupení na dalších festivalech jako jsou Kačeři 2011 či Czech point open air 2011.

Co je prozatím vaším největším hudebním úspěchem?

Jednoduchá otázka, ale těžká odpověď (smích). Nenazýval bych to úspěch. Nemám to slovo moc rád. Spíš si plním sny. Z elektro scény bych asi vyzdvihl hraní s Aquasky, Far Too Loud, Calvetron, Noisebuilder Na techno scéně jsem hrdý na hraní s DJ Radium, DJ Producer a dalšími.

Léto je dobou festivalů a open airů? Máte raději hraní pod otevřeným nebem nebo se cítíte lépe v klubech?

Open airy jsou jednoznačně číslo 1. Klubová sezona je ale v Čechách dlouhá, takže ani hraní v klubech mi rozhodně nevadí.

Máte nějaký hudební sen, který byste si chtěl splnit?

Chtěl bych skládat vlastní hudbu. Inspirace by byla, základní technika snad také, ale chybí čas, kterého je na toto potřeba opravdu hodně. Tak snad se to někdy povede a budu vás moci obšťastnit i vlastní tvorbou .