Od 13 do 17 hodin se toho dá stihnout mnoho. Na videu se můžete podívat do nitra zažívacího ústrojí a seznámit se s možnostmi endoskopických metod přímo v endoskopickém centru.

Aby vás záda nebolela, přijďte se naučit správné pohybové návyky, nemocnice připravila pro zájemce praktické ukázky. Můžete si zároveň také výhodně zakoupit poukázky na relaxační procedury v Centru komplexní rehabilitace.

Sestřičky také změří zájemcům krevní tlak, hladinu krevních tuků a cukru na počkání. Poradí, jak zachovat vaše srdce a cévy co nejdéle fit a jak jim může pomoci moderní medicína.

Na místě bude i preventivní onkologická poradna pro nádorová onemocnění prsu a prostaty. Personál poskytne odbornou konzultaci k možnostem samovyšetřování, diagnostiky i léčby.

Možnost bude nahlédnout do sanitního vozu Záchranné služby Středočeského kraje a uvidět, jak vypadá zásah záchranářů u různých typů onemocnění a úrazů.

Lékárna a Zdravotnické potřeby příbramské nemocnice pro účastníky akce připravily nabídku výhodných nákupů ze svého sortimentu.

„Celým odpolednem nás jako moderátoři provedou herečka Miluška Bittnerová a René Kekely, kteří si pozvou k mikrofonu zajímavé hosty včetně hejtmana Středočeského kraje, ředitele nemocnice a předních odborníků nemocnice. Program zahrnuje také koncert, poradnu předního českého vizážisty Káji Pavlíčka a soutěž se slosováním o zajímavé ceny. Nebojte se přijít i s dětmi, je pro ně připraven dětský koutek s malováním," zve na středeční Dny zdraví mluvčí nemocnice Jitka Kalousková.