Jedním z nich je Jiří Schmidt z Příbrami, z městské části Březové Hory. Je čtvrtý na kandidátce Klubu angažovaných nestraníků. „S jeho demokratickým programem pro občanskou společnost se ztotožňuji,“ uvedl.

Schmidt, který doufá, že voliči ve volbách nepodlehnou tlaku velkých stran a budou volit srdcem. „Jelikož jsem většinu svého života pracoval jako pedagog, umím si představit, že bych se věnoval problematice mládeže a školství,“ přiblížil Schnmidt oblast.

Klub angažovaných nestraníků má na kandidátce ještě jednoho zástupce z Příbramska. Je jím Pavel Komrska, který figuruje na 17 místě.

Ilustrační foto.
Naposled evropské volby občany moc neoslovily

Dalším kandidátem z regionu je ředitel dětské léčebny v Bukovanech Jiří Grünbauer, který kandiduje za KSČM a na kandidátce je číslo 26.

O přízeň voličů se uchází i Jiří Novotný, úředník příbramské pobočky Úřadu práce ČR. Figuruje na kandidátce SPD jako číslo 9.

Numismatik Jaroslav Dupák kandiduje za DSSS s číslem 25 a právník Alexander Klimeš je číslem 6 hnutí Ne-volim.cz.

Jak místní kandidáti dopadnou, bude známé až v neděli 26. června pozdě večer. Nejdříve totiž musí odvolit všechny státy unie, než se výsledky zveřejní.

Sanitky ZZS hl. města Prahy. Ilustrační foto.
Nové sanitky mohou zabít, tvrdí záchranář. Vedení vozy reklamovalo