Rozhodujete se mezi autobusy, vlakem a autem?¨České dráhy nyní přicházejí s nabídkou, která by měla přilákat cestující do vlakových souprav.
Od 1. září až do 10. prosince můžete na vytipovaných tratích cestovat ve všech osobních vlacích za zvýhodněné jízdné.

Zákazníci mohou uplatnit slevu 25, popřípadě až 50 procent. Sleva platí na jednosměrnou i zpáteční jízdenku. „Také na podzim pokračujeme s akčními nabídkami ČD Promo, kterými se snažíme propagovat regionální vlakovou dopravu, a na vybraných tratích nabízíme cestujícím jednodenní jízdenky za cenu od jedné koruny. Tyto akce mají u zákazníků úspěch a pro nás znamenají následné zvýšení tržeb,“ připomíná Vladimír Peléšek, ředitel Odboru produktů a obchodu Českých drah.

V našem okolí se sleva bude týkat železnice mezi Březnicí a Rožmitálem pod Třemšínem. Spoj není totiž příliš vytížený, ale z hlediska dopravy do Plzně velmi důležitý. Cestující v Rožmitále přesednou na autobus jedoucí do Plzně. „Vytipovali jsme regionální tratě, kde chceme cestování vlakem zatraktivnit nižší cenou, abychom získali nové zákazníky,“ vysvětlil smysl slev Vladimír Peléšek z Českých drah.