Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Rožmitál má třetí nejlepší web v kraji

Rožmitál /FOTO/ -Webové stránky Rožmitálu pod Třemšínem získaly třetí místo v kategorii měst v krajském kole prestižní soutěže Zlatý erb 2011. Umístily se za oficiálními weby Nymburku a Berouna.

30.3.2011
SDÍLEJ:

Za Rožmitál převzali ocenění místostarosta města Pavel Bártl a vedoucí rožmitálského kulturního klubu František Žán. Foto: Jitka Drechslerová

Velký úspěch zaznamenal v soutěži také Věšín, který obdržel ocenění za druhé místo v kategorii obcí.

Slavnostní vyhlášení krajského kola soutěže se uskutečnilo v sále zastupitelstva Středočeského kraje. Ocenění soutěžícím předal náměstek středočeského hejtmana Miloš Petera. V letošním, tedy 13. ročníku Zlatého erbu, se zápolilo ve třech hlavních kategoriích: nejlepší webové stránky města, nejlepší webové stránky obce a nejlepší elektronická služba.

Za Rožmitál pod Třemšínem převzali ocenění místostarosta města Pavel Bártl a vedoucí Kulturního klubu města Rožmitál pod Třemšínem František Žán. Za Věšín se slavnostního ceremoniálu a převzetí ocenění zúčastnili starosta obce Pavel Hutr a správce internetových stránek Věšína Jitka Drechslerová.

Ve Středočeském kraji se do klání přihlásilo 14 měst a 25 obcí, jejichž webové stránky porota hodnotila dle jednotné metodiky. Právě na kvalitu hodnocení na všech úrovních soutěže kladou její pořadatelé ze sdružení Zlatý erb velký důraz. Do Zlatého erbu se mohly zapojit nejen internetové stránky jednotlivých úřadů, ale také weby měst, obcí a regionů zaměřené na turistický ruch.

Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.

František Žán

30.3.2011
SDÍLEJ:
Sídliště Křížáky v Příbrami.

Zastupitelé jednali o MHD, pozemcích, ale i o bezpečnosti na sídlišti

Ilustrační foto

Okresní soutěže: Milín jasně potvrdil první místo

Dobříš nepřekvapila, Sedlčany po dramatu udržely druhé místo

Příbramsko – Dva zástupci příbramského okresu ve fotbalové Divizi A mají za sebou další odehrané kolo. Dobříš v něm zavítala na půdu lídra soutěže z Karlových Varů a Sedlčany přivítaly na domácím hřišti Petřín Plzeň.  

Členové veterán klubu udělali dobrý skutek

Sedlčany /FOTOGALERIE/ – Na letos poslední motoristické a všeobecné burze bylo možné v neděli 15. října v areálu Sedlčanské kotliny objevit užitečné i velmi kuriozní předměty a získat doslova za pár korun například brusle, povijan na miminko, broušené mísy, paroží, staré oprýskané pokličky na hrnce, krejčovskou pannu, součástky ke kolu, motocyklu, automobilu. Burza byla šestá v pořadí a o to více se těšila zájmu kupujících i prodávajících.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení