V době, kdy většina obchodníků nabízí různé slevy a podporuje tak nákupní šílenství, nabídl tento řetězec nejen s drogistickým zbožím svým zákazníkům pocit podílet se na něčem smysluplném. V pátek 29. listopadu se v prodejnách s logem dm nakupovalo s cílem, aby byl obrat co nejvyšší. Pět procent z toho totiž má jít na podporu občanských aktivit směřujících mezi seniory a jejich vnoučata. A bylo znát, že na tento způsob charity a podpory zákazník slyší. Díky vstřícnosti vedení dm jsme mohli slíbit, že mezi 70 subjektů do českých a moravských okresů rozdělíme rovné dva milióny korun.

Na Příbramsku se přihlásil jediný zájemce - Domov Sedlčany a získává tedy finanční dar ve výši 28 600 korun od společnosti dm drogerie markt. Vítěznému domovu od srdce blahopřejeme. 

Vyhrajte dárkový box
Partner projektu připravil pro patnáct z vás věcný dar v podobě oblíbeného dárkového boxu. Jak vyhrát cenu? Soutěžní otázku najdete ZDE.

Domov Sedlčany, U Kulturního domu 746, 26401 Sedlčany

Propojujeme generace
V našem Domově každoročně probíhá "Letní olympiáda". Naši klienti jsou velice soutěživí a vždy se na soutěže velice těší. Bylo by fajn soutěžit i s malými dětmi. Každý rok připravujeme "Dětský den", kdy nás navštíví místní školy a školky a prožijeme společně hezký den. Fantastické by bylo, právě v tento den si společně zasoutěžit a i nadále se domluvit na společné setkávání právě při soutěžích, protože víme, že nejen u soutěží nezůstaneme. Budeme si povídat, zpívat, smát se, anebo jen sdílet společný prostor a čas.

Naši klienti Domova rádi předávají své zkušenosti a poznatky z dob, kdy oni byli malí a tím, tak dětem přibližují dřívější dobu. A děti zas dokáží klientům Domova zpříjemnit den už jen tím, že jsou mezi námi a s námi.