Na vás je, kterému dáte svůj hlas. V tištěném vydání představujeme jednotlivé pejsky, na webu pak můžete hlasovat v anketě níže pod článkem a fotografie najdete v galerii.

Vašeho favorita z tištěného Příbramského deníku vepište do přiloženého kuponu, který najdete v novinách a doručte do 16. března do redakce Příbramského deníku (osobně, poštou na adresu Příbramský deník, Pražská 7, 26101, Příbram 2.

Jak se určí pořadí pejsků?

Hlasování se tedy skládá z internetové a kuponové části. Po ukončení hlasování se obě umístění obodují a sečtou. První místo jeden bod, druhé místo dva body, třetí místo tři body… Pejsek, který bude mít nejnižší součet bodů z obou částí hlasování, vyhraje.
Pokud budou mít pejsci shodný počet hlasů, vyhraje ten, který se umístí lépe v kuponové části soutěže. V žádném případě to ale neznamená, že by kuponové hlasy měly větší váhu. Pouze se kvůli jejich, dá-li se to tak nazvat, obtížnějšímu získávání a následnému doručování do redakce, upřednostní.

Ceny a postup do krajského kola

Na první tři pejsky čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Vítěz dostane jako hlavní cenu obojek, vodítko, sedmikilový pytel s krmením Acana, kloubní výživu Geloren dog a medaili. Druhý pejsek v pořadí získá tříkilový pytel krmení Acana, kloubní výživu Geloren dog a medaili. Pejsek na třetím místě se může těšit na balíček plný pamlsků, kloubní výživu Geloren dog a medaili.
Vítězný pejsek postoupí do krajského kola, kde na tři nejúspěšnější čekají další, ještě hodnotnější ceny. Vítěz regionu Praha/střední Čechy navíc obdrží pohár.

close Psí miláček Deníku. zoom_in