Dveře KD se otevřely účastníkům již ve 20 hodin. O několik minut déle dorazil svozový autobus z Příbrami, takže kolem 22. hodiny již na sále vládla příjemná atmosféra. V té době za sebou již měla vystoupení táborská kapel Bros N Beasts.

Pravidelní návštěvníci Kačerů si tuto kapelou mohli poslechnout již v létě, kdy vystoupila na louce v Horčálsku (letní festival se koná právě na tomot místě).
Bros N Beasts všechny hudební fandy příjemně naladili a odstartovali, tak skvělý hudební večer. Jako druzí „páni na holení“ přišli River Jordan. Ti se svým posledním albem s názvem Call the Summer dostali do podvědomí hudební veřejnosti. Na Kačerech předvedli příjemný poslechový set.

Lidé v KD Březnice se v té době bavili nejen hudbou, ale také stolním fotbálkem, mezi kapelami jim čas zpříjemnili komentátoři, kteří je celým večerem provázeli. Celý KD byl vyzdoben dekoracemi a plný pozitivně naladěných lidí. Hlavní hvězda večera však ještě na březnickém nebi nevyšla. Kolem půl noci se na pódiu objevila skupina the.switch. Kapela, která pochází z Příbrami a částečně z Březnice, se na domácí půdě představila po několika letech.
Její vystoupení bylo energické a velmi živelně.

Zpěvák Štěpán Šatoplet skvěle komunikoval s publikem, u kterého našel zpětnou vazbu. Po „Swičácích“ se všichni sešli u barů, kde probírali právě skončený koncert. Festival Kačeři připravil pro obyvatel Březnice a okolí další hudební zážitek a nyní se organizátoři budou soustředit na letní část.
Kačeři usínají, ale s myšlenkou na další nápady.