Příbram – V příbramském baru No.1 v sobotu vystoupí skotský bluesový kytarista a zpěvák Stan The Man. Při poslechu jeho tvorby se lidé vrací do historie. Stan The Man pravidelně vystupuje v Praze, ale do Příbrami zavítá poprvé. Star hudebního večera je naplánován na 20 hodin.

Březnice – V Březnici se v sobotu koná Sportovní taneční zábava. Začátek akce je ve 20 hodin a místem konání je Kulturní dům v Březnici. Sportovcům bude k poslechu a tanci hrát kapela Lesní směs z Lesné u Tachova. Během večera budou vyhlášeny výsledky ankety Sportovec města Březnice za rok 2011. Večerem budou provázet Radek Kočovský a Michal „Buči“ Bučko, takže o zábavu je určitě postaráno.

Příbram – V Galerii Františka Drtikola můžete o víkendu poznat židovskou historii. V prostorách Zámečku – Ernestinu se dnes zpřístupňuje výstava zapůjčená z Židovského muzea v Praze. Výstava shrnuje židovskou historii na území Čech a Moravy v jednotlivých obdobích – středověk, novověk, emancipace, předválečné Československo, holocaust. Návštěvníci mohou přijít a poznat historii denně kromě pondělí od 9 do 17 hodin

Příbram – Jste milovníky pivního moku a plesových zábav? Jestli ano, tak právě pro vás je připravena sobotní akce v Kulturním domě v Příbrami. Uskuteční se zde 1. pivní ples a podtitulem pomáhejme s Princem Maxem X. K tanci a poslechu hraje skupina Jenny.cz, jako hosté se představí bubenická skupina Marimba se svou show, taneční škola Radka Linky, zpěváci Josef Vágner a Dženy Čaty.