Akce přinesla návštěvníkům taneční workshop s Petrem Ježkem, který je zakladatelem projektu Crazy Breakers a taneční skupiny Crazy Funk Stylers, dále cirkus art workshop pod vedením žongléra Martina Švandy a graffiti workshop pod vedením Juraje Horvatha. Návštěvníci si mohli zahrát stolní fotbálek, vyzkoušet výrobu placek nebo se nechat dočasně potetovat. Po celý den bylo možné využít trampolínu a pobavit se tancem. Velký zájem byl o výtvarnou soutěž Kdybys měl/a kouzelnou hůlku, do které se zapojila většina dětí a mladých lidí. Na konci akce výtvarnou soutěž vyhodnotila odborná porota a výherce odměnila atraktivními cenami.

„Odpoledne nás svou návštěvou podpořilo více než 120 lidí. Velké poděkování patří Městu Příbram a ostatním sponzorům, díky kterým jsme mohli tuto akci realizovat. Je pro mě potěšením seznámit veřejnost s naší službou,“ sdělila koordinátorka projektu Denisa Krausová.

Do přípravy a realizace akce se jako dobrovolníci zapojili i někteří uživatelé Bedny a mohli tak veřejnosti ukázat, v čem jsou dobří a co je naplňuje.