Kuplíř z Příbramska znásilňoval a prodával ženu svým kamarádům. Podivné sexuální praktiky mužejménem Karel oznámila ve čtvrtek třiatřicetiletá žena policii. Uvedla, že byla znásilněna mužem, s nímž se seznámila před třemi roky. „Žena se s ním několikrát sešla a vypověděla, že s ním měla dobrovolný pohlavní styk,“ uvedla mluvčí policie Monika Schindlová. Jenomže jí po několika schůzkách začala známost přerůstat přes hlavu.

Karel jí začal vyhrožovat, že má vše natočeno a začal ženu prodávat svým kamarádům. Poprvé přivedl Karel svého kamaráda po několika předchozích schůzkách. „Ženu tehdy donutil k souloži pod pohrůžkou, že ji má natočenou na videu a že nahrávku poskytne jejímu manželovi,“ doplnila Schindlová.
Po několika měsících se kuplíř se svým kamarádem objevil znovu. Karel ženu povalil na zem a s vystřelovacím nožem ji donutil k pohlavnímu styku. Letos v březnu přišel Karel s jiným kamarádem a řekl, že už mu zaplatil za soulož. Oba ji pak znásilnili.
„Žena to nejdříve přiznala manželovi a poté případ oznámila policii,“ uvedla Monika Schindlová z okresního ředitelství policie v Příbrami. Policie po neznámém kuplíři pátrá.

Mužje podezřelý z trestného činu znásilnění, kuplířství, vydírání a porušování domovní svobody. Za to muhrozídva ažosm let vězení.