VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ocenění od publika má pro mě velkou cenu, svěřila se Miss hasička sympatie

Konopiště – Petře Černucké, dívce bydlící v Praze a člence Sboru dobrovolných hasičů v Brázdimi u Brandýsa nad Labem, se při Hasičském dni na Konopišti podařilo při volbě Miss neobvyklý kousek.

31.5.2015
SDÍLEJ:

Petra Černucká, Miss hasička sympatie Středočeského kraje 2015 – finále soutěže krásy na Konopišti 23. května.Foto: Deník/ Ladislav Jerie

Přestože byla „na cizím území" v nevýhodě proti čtyřem finalistkám z Benešovska (další dvě účastnice finále Miss hasička Středočeského kraje 2015 byly z Příbramska a Kolínska), získala si diváky v zámeckém amfiteátru na svou stranu. Hodili do hlasovacích skleněných válců šestadvacetileté Petře Černucké nejvíce kupónů a tím jí vystavili poukaz na letošní titul Miss sympatie Středočeského kraje 2015.

Jak jste oslavili titul Miss sympatie?
Titul jsme ještě neoslavili. Teprve budeme slavit v klidu v hasičárně. Minulou sobotu jsme to bohužel nestihli, byli jsme unavení a čekala nás dlouhá cesta zpět do naší vesničky Brázdim.

Překvapilo Vás to, nebo jste podporu v publiku vnímala?
Ano byla jsem překvapená, až dojatá. Byl to úžasný pocit. Vůbec jsem nečekala, že bych mohla získat titul Miss sympatie. Musím říci, že jsem byla tak nervózní, že jsem moc okolí do doby, než mě vyhlásili jako Miss hasičku sympatie Středočeského kraje, nevnímala. Teprve když jsem zaslechla velký potlesk a křik z publika. Chtěla bych mockrát divákům poděkovat, že si mě zvolili jako Miss sympatií.

Určitě jste v amfiteátru zaujala orientálním tancem s hasičskou hadicí. Jak dlouho se břišním tancům věnujete?
Doufám, že jsem zaujala. Bylo to moje první vystoupení. Břišním tancům se věnuji pouze dva měsíce.

Nemrzí Vás, že jste do Miss pustila? Čas, dojíždění, otlačené „tlapky" a nakonec „jen" šerpa a kytka?
Vůbec mě to nemrzí. Naopak jsem ráda, že jsem mohla poznat nové přátelé, nové zážitky a nové zkušenosti. Čas a dojíždění, s tím jsem počítala, i že bude příprava náročnější. Ale nebylo to zas tak náročné jak se zdálo. A otlačené tlapky, to k tomu patří. Říká se: Pro krásu se musí trpět. Trpěly jsme, ale výsledek stál za to. Pro vás možná jen šerpa, pro mě ta šerpa znamená hodně, je to ocenění od publika a má pro mě velkou cenu.

Dekoroval nový krajský starosta a její předchůdkyně

Petru Černuckou z Prahy- východ dekoroval na pódiu přírodního divadla v konopišťském parku unikátní šerpou minulou sobotu Oldřich Lacina, nedávno zvolený krajský starosta dobrovolných hasičů, a čelenku jí do vlasů vetkla ratměřická hasička Veronika Benáková, Miss sympatie a Vicemiss hasička minulého ročníku soutěže královen krásy ze všech středočeských regionů.

Autor: Ladislav Jerie

31.5.2015
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Ilustrační foto

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.  

Na Příbramsku je o volby rekordní zájem

Příbramsko /FOTOGALERIE/ - S úderem čtrnácté hodiny se včera na Příbramsku otevřely dveře všech 228 volebních okrsků. Voliči dnes a zítra budou vybírat nové složení Parlamentu ČR z rekordních 31 politických uskupení.  

OBRAZEM: Na Příbramsku začaly parlamentní volby

Příbramsko – S úderem 14 hodiny se dnes na Příbramsku otevřely dveře všech 228 volebních okrsků. Voliči dnes a zítra budou vybírat nové složení Parlamentu ČR z rekordních 31 politických uskupení. Volit mohli lidé včera až do 22 hodiny. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení