Na pódiu se vystřídalo několik kapel na pomezí punku, rock'n'rollu. Energické vystoupení si návštěvníci užili v podání The Rocket Dogz, The Unholy Preachers, Black Burley, Zlomené 14 a Chilliguns.

Na své si během koncertu Prago Union přišli i posluchači hip-hopu.

Návštěvníci Fialka Festu opět podpořili děti z příbramské Bedny. „Letošní ročník byl pro nás plný překvapení, protože jsme s Michaelou nezískaly dotaci od města. Obávaly jsme se, že to bez této podpory nezvládneme. Takže jsme letos kapely poptávaly až v květnu a zaměřily jsme se více než v předchozích letech na ty regionální," řekla Příbramskému deníku jedna z pořadatelek Markéta Sukdoláková.

Společně s Michaelou Dufkovou se každým rokem snaží festival obohatit o kulturní či sportovní vyžití. Letos si tak lidé kromě obvyklé chůze po laně a turnaje ve stolním fotbálku vyzkoušeli aquazorbing či wakeboarding.

Návštěvníci Fialka Festu opět podpořili děti z příbramské Bedny. Nevyšel pouze workshopový stánek Hate FreeCulture. „Vzhledem k posledním několika útokům museli své plány přehodnotit," vysvětlila Markéta Sukdoláková.

Smyslem festivalu je od začátku pomoc. Výtěžek z prvních dvou ročníků putoval do Alky, která se stará o handicapované. Předchozí ročník a letos padla volba na Bednu – nízkoprahové zařízení pro děti a mládež.

„Náklady hradí sponzoři, takže veškerý výtěžek ze vstupného jde Bedně," uzavřela Markéta Sukdoláková.

Návštěvníci Fialka Festu opět podpořili děti z příbramské Bedny.