Srpnový Koncert rockových legend pro Ochranu Fauny ČR si dokonce vysloužil od vedení města výjimečné povolení hrát až do půlnoci.

„Je to po delší době první koncert, který se bude v areálu letního kina konat. Očekávám, že pořadatelé splní všechny bezpečnostní, hygienické a další předpisy, koncert proběhne bez problémů a celá akce přispěje k oživení kina," komentoval rozhodnutí rady příbramský starosta Josef Řihák. Kapely Keks a Turbo to rozjedou ve 20 hodin.

Přetahování hudební produkce v „letňáku" přes desátou hodinu večerní se v minulosti některým Příbramákům nelíbilo, a tak kvůli stížnostem tolik oblíbené koncerty v letním kině skončily. Letošní program letního kina už je ale hudbou nabitý.

Pod širým nebem tu vystoupí také skupiny Čechomor, bratři Nědvědové spolu s Věrou Martinovou a návštěvníci se také mohou těšit na pěveckou legendu Věru Špinarovou. Dokonce se tu zítra od 20 hodin odehraje divadelní představení Dívčí válka, když vyjde počasí. Pokud bude pršet, známí herci v čele s Ringo Čechem se přesunou do estrádního sálu divadla.

1.7. – Čechomor
10.8. – Bratři Nedvědové
24.8. – Keks a Turbo
28.9. – Věra Špinarová