"Po příjezdu na místo jsme se zabydleli a seznámili se s pravidly tábora a celým areálem. Pak už se vyrazilo připravit dřevo na večerní táborák. Budíček nám druhý den zazvonil v 7 hodin, proběhla snídaně a pak nás čekal celodenní výlet na Farma-Park Soběhrdy. Zde jsme zhlédli celý areál plný zvířátek a užili si plno různých hřišť, prolézaček a podobných her.

Děti nejvíce nadchla obří nafukovací trampolína, kde se pořádně vyřádily. Posilněny obědem jsme, v odpoledních hodinách, vyrazili zpět do tábora, kde na nás čekal další zajímavý program pro děti, a to naši rožmitálští hasiči, se svoji technikou, kterou předvedli dětem i s výkladem. Bylo to velmi zajímavé a děti měly nesčetně otázek, což svědčilo o jejich velkém zájmu. Pak už jen večeře, večerní táborák a hurá na kutě," popsal Aleš Haluska, vedoucí rybářského kroužku. Následujíc dny byly také plné programu pro děti včetně rybářských závodů na soukromém Metelském rybníku Rybářství Lnáře.


"Ryby braly opravdu dravě, takže jsme si opravdu krásně zachytali a viděli pěkné kapry, líny, amury. Po krásných rybářských zážitcích jsme pokračovali dále, na další skvělou akci, a to na rybářské slavnosti v Blatné. Tam nás čekala prohlídka sádek a celého areálu firmy Blatenská ryba, kde slavnosti probíhaly. Absolvovali jsme velice zajímavou exkurzi zpracovny ryb, i s ochutnávkou zde vyráběných uzených ryb," dodal Haluska.