Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Od dubna platí nový organizační řád Městského úřadu Příbram

Příbram - Rada města Příbrami na svém lednovém jednání schválila Organizační řád Městského úřadu Příbram platný k 1.4.2015. Důvodem změny struktury úřadu je proces racionalizace a zvýšení efektivity výkonu jednotlivých činností vykonávaných Městským úřadem Příbram.

1.4.2015
SDÍLEJ:

Příbramská radnice.Foto: DENÍK/Markéta Jankovská

V rámci reorganizace došlo ke změnám v cca 20 kancelářích, stěhování se týkalo téměř 50 zaměstnanců, tomu v odpovídajícím rozsahu byla upravena počítačová síť, elektronická spisová služba, byly posíleny telefonní ústředny, provedeny rozpočtové změny a cca pro 100 zaměstnanců byly zpracovány personální dokumenty.

„Organizační řád byl měněn sice průběžně, naposledy však v roce 2011. Doba pokračuje a je třeba se přizpůsobovat. Existuje mnoho nových zákonů a nařízení, máme například nový Občanský zákoník. To jsou vnější vlivy, které mají dopad na chod veřejné správy. Je samozřejmé, že jednou za čas je zapotřebí tyto vnější změny promítnout i do vnitřní struktury městského úřadu. To je jedna věc. Druhá věc je ta, že přišlo nové vedení, které je jinak složeno, než bylo vedení předchozí. Z těchto důvodů v podstatě již nebylo možné převzít původní schéma," vysvětlil nutnost změny již dříve starosta Jindřich Vařeka s tím, že mnohé z patnácti odborů byly buď přetransformovány anebo doplněny. „K 1. dubnu má úřad celkem 206 zaměstnanců," dodal starosta Vařeka.

Nově vzniklé odbory:
1) odbor kancelář města
2) odbor investic a rozvoje města
3) odbor správy majetku
4) odbor občanských agend
5) odbor práva a veřejných zakázek

Zrušené odbory:
1) odbor silničního hospodářství a investic
2) odbor právní
3) odbor koncepce a rozvoje města
4) odbor ochrany a obrany

V rámci změn souvisejících s organizačními změnami městského úřadu bylo vyhlášeno celkem 12 výběrových řízení, z toho:
- 5 výběrových řízení na vedoucí odborů (odbor správy majetku, odbor kancelář města, odbor práva a veřejných zakázek, odbor investic a rozvoje města, odbor občanských agend)
- 4 výběrová řízení na vedoucí oddělení (odd. územního plánování, odd. přípravy a realizace projektů, odd. rozvoje města a odd. sociální prevence a kurately)

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí

Autor: Redakce

1.4.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Sídliště Křížáky v Příbrami.

Zastupitelé jednali o MHD, pozemcích, ale i o bezpečnosti na sídlišti

Ilustrační foto

Okresní soutěže: Milín jasně potvrdil první místo

Dobříš nepřekvapila, Sedlčany po dramatu udržely druhé místo

Příbramsko – Dva zástupci příbramského okresu ve fotbalové Divizi A mají za sebou další odehrané kolo. Dobříš v něm zavítala na půdu lídra soutěže z Karlových Varů a Sedlčany přivítaly na domácím hřišti Petřín Plzeň.  

Členové veterán klubu udělali dobrý skutek

Sedlčany /FOTOGALERIE/ – Na letos poslední motoristické a všeobecné burze bylo možné v neděli 15. října v areálu Sedlčanské kotliny objevit užitečné i velmi kuriozní předměty a získat doslova za pár korun například brusle, povijan na miminko, broušené mísy, paroží, staré oprýskané pokličky na hrnce, krejčovskou pannu, součástky ke kolu, motocyklu, automobilu. Burza byla šestá v pořadí a o to více se těšila zájmu kupujících i prodávajících.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení