ONLINE ke koronaviru najdete ZDE

„Vzhledem k těmto bezpečnostním opatřením jsme přistoupili ke způsobu zjišťování stavu vodoměru samoodečtem. K zaslání stavu odečtu budeme zákazníky vyzývat zasláním SMS zprávy nebo e-mailu v termínu řádného odečtu,“ uvedla Kristina Blaszczyková, tisková mluvčí 1. SčV, a.s.

Vedení společnosti dále průběžně sleduje momentální vývoj situace ve věci šířící se nákazy Covid-19 a prostřednictvím krizového štábu na tento vývoj neprodleně reaguje.

Společnost zavedla přísná technickoorganizační opatření pro minimalizaci rizika kontaktu pracovníků na odpadní vodě s ostatními zaměstnanci. Odběry a analýzy vzorků odpadních vod jsou omezeny na nezbytné minimum. Všichni zaměstnanci jsou vybaveni, mimo jiné, desinfekčními prostředky. Vstup třetím osobám na objekty společnosti je maximálně omezen na nezbytně nutné případy a povolen pouze s ochranou obličeje.

„O provedených opatřeních směrem k zákazníkům informujeme zejména prostřednictvím webových stránek a zároveň těm, kteří nemají aktivovanou SMS - Info, tuto službu doporučujeme. V provozu je stále k dispozici zákaznická linka“ doplnila Blaszczyková.

Službu SMS-Info si zákazníci mohou objednat přes webové stránky 1.SčV, zákaznické linky 601 275 275 nebo 840 111 322. Další možností je zaslat SMS zprávu s textem VEOLIA na číslo 720 001 112, kdy bude operátor klienta kontaktovat a provede s ním rychlou a pohodlnou registraci této služby.

Koronavirus v Česku