„Úvodem se představilo Divadélko Kuba z Plzně, jehož aktéři sehráli hru Pletené pohádky. Všem se vystoupení líbilo a dokázali jsme ocenit také maňásky upletené z vlny,“ uvedla předsedkyně kulturní komise v Ohrazenici Kamila Poláková.

Po představení čekalo na děti překvapení na dětském hřišti. Pan Jura Dendis pohádkovým vyprávěním předal dětem vlastnoručně vyřezanou, přes metr vysokou sochu čarodějnice.

„Čarodějnice údajně přiletěla z východu a její práce je hlídat děti na dětském hřišti,“ doplnila Kamila Poláková.

Odpoledne pokračovalo soutěžemi o ceny, skákáním na trampolíně a vyráběním záložky do knihy. Zároveň byl při této příležitosti otevřený také menší bazar s dětským oblečením.

Příjemným zpestřením byla návštěva zdejších včelařů, kteří zájemcům představili svět včel, někdo mohl ochutnat med i medovinu.

„Letos jsme si pochutnali na specialitách z ořechů, které připravily maminky a babičky. Navštívilo nás zhruba čtyřicet dětí. Už teď se těšíme na další společné akce. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zúčastněným, Hance Novotné a její mamince za sponzorské dary, všem lidem na stanovištích a samozřejmě všem ostatním,“ dodala Kamila Poláková.