Novinové kupony, které jste za poslední týden poslali, opět zamíchaly pořadím. V kuponovém hlasování je tedy po dvou týdnech na prvním místě spisovatel a výtvarník Jan Čáka, na druhou příčku se vyhoupl akademický malíř, grafik a rytec Karel Hojden, třetí příčku zatím hájí historik a spisovatel Josef Velfl. O čtvrté místo se dělí Jan Drda s Václavem Trantinou. Připomínáme, že na správně vyplněném kuponu mají být zaškrtnuti tři kandidáti.

Na webových stránkách Příbramského deníku bylo včera v poledne následující pořadí. Nejvíce hlasů má novinář a muzikant Zdeněk Hejkrlík, přestože se na něho nebezpečně blízko dotáhla kulturní pracovnice Irena Ungrová. Ta je tedy momentálně na druhém místě. Třetí příčku drží spisovatel Jan Drda. Pomyslnou bramborovou medaili by v internetové hlasování získal spisovatel a kulturní pracovník Václav Trantina, ale na paty mu dýchá výtvarník a kulturní pracovník Michal Pšenička.

V průběžném celkovém hodnocení je na tom zatím nejlépe Jan Drda.

Nezapomeňte, že při vyhodnocování ankety bude rozhodovat jak umístění na webových stránkách, tak umístění kvůli novinovým kuponům. To znamená, že pouze dobré umístění v jedné z možností hlasování nebude určitě stačit pro celkové pěkné umístění.

Posílejte tedy novinové kupony na adresu Příbramský deník, Pražská 7, Příbram II, 261 01, případně můžete zanést kupony do redakce osobně.
Rovněž rozdávejte hlasy svým favoritům na webových stránkách.

V tomto případě připomínáme, že na webu se dá hlasovat opakovaně, zhruba po hodině.