Do redakce jste nám zaslali nebo přinesli více než tisíc novinových kuponů a na webu jste naklikali také velké množství hlasů.

Na základě sečtených hlasů a konečného vyhodnocení jste sestavili následující pořadí.

Celkové první místo obsadil taneční mistr Jiří Dohnal, na druhém místě skončil spisovatel a výtvarník Jan Čáka, jako třetí se umístil akademický malíř, grafik a rytec Karel Hojden, za ním potom kulturní pracovnice Irena Ungrová a na pátém místě bývalý ředitel gymnázia a pedagog Miroslav Olič.

Jak se umístili ostatní vysvětluje tabulka konečného pořadí ankety.

Jak jsme anketu hodnotili

Hlasovali jste současně na dvou frontách. Zvlášť na webových stránkách Příbramského deníku a zvlášť pomocí novinových kuponů. Sečetli jsme hlasy v jednotlivých typech hlasování a vznikly dvě různá pořadí kandidátů. Na závěr jsme sečetli umístění v jednotlivých typech hlasování a vzniklo konečné umístění.

Jinými slovy, jestliže se pan XX umístil například na čtvrtém místě na webu a na třetím místě v kuponech, získal výslednici číslo sedm.
A když se pan XY umístil na prvním místě na webu a na osmém místě v kuponech, získal výslednici devět. Podle této zákonitosti vítězí pán XX s nižším výsledným číslem.

Redakce Příbramského deníku děkuje všem, kteří se aktivně podíleli na anketě a posílali kandidátům své hlasy.

close zoom_in