„Hledaný muž byl naposledy spatřen 5. července v 15.30 hodin, kdy se při procházce v lesním prostoru za obcí Pazderny na Sedlčansku oddělil od své rodiny s tím, že dále půjde sám po druhé straně potoka Musíku a společně se potkají opět na místě, kde se cesty spojují. Přibližně po pěti minutách chůze se přestal ozývat na smluvený signál a již se svou rodinou nesešel,“ informovala policejní mluvčí Lenka Pavlová.

V prosinci se u pohřešovaného Michala Kytnara projevily známky těžké deprese, s níž se do současné doby léčí na psychiatrii. „V této souvislosti tudíž nelze vyloučit ani sebevražedné úmysly,“ podotkla policistka.

Muž je vysoký 172 centimetrů, střední postavy, má modré oči, krátké vlnité vlasy česané dozadu na ježka, středně husté hnědé až prošedivělé strniště. Ve vlasové části má několik jizev po úrazech. Naposledy měl na sobě tmavomodré tričko s krátkým rukávem s nášivkou FRANC, černé tepláky zúžené u nohavic, v pase na šňůrku. Sportovní obuv adidas s šedobílou podrážkou a tmavomodrými pruhy po stranách. Veškeré poznatky k pohřešované osobě je možné sdělit kterémukoliv oddělení Policie České republiky nebo přímo na Územní odbor SKPV Příbram na telefonu 974879313 (268).

close zoom_in

Hledaný Michal Kytnar. Foto: Policie ČR