Mrtvolu muže objevila posádka plachetnice na 121,2 kilometru řeky. Věk neznáméhop muže byl odhadnut na 60 až 70 let, byl zavalité postavy, vysoký 185 centimetrů, měl krátké šedé vlasy sčesané dozadu. „V horní části jeho pravé ruky byly patrné jizvy staršího data o velikosti 0,5 x 0,5 centimetrů. Na obou spodních končetinách v oblasti holení se nacházely bércové vředy,“ popsala policejní mluvčí Monika Schindlová.

Muž měl na sobě plátěnou bundu černé barvy s nárameníky a se zapínáním na zip, dále košili s krátkým rukávem s kostičkovaným motivem (barvy bílá, tyrkysová, černá) značky Cherokee o velikosti XXL a pánské plátěné kalhoty šedé barvy bez označení. Na nich byl hnědý kožený pásek o délce 120 cm s přezkou, na které jsou písmena S.T.I. Na nohou měl šedé ponožky a kožené černé polobotky s označením „Xena“ o velikosti 46.

V bundě byl nalezen v levé horní kapse hřeben hnědé barvy o délce 16 cm a v prvé horní kapse bylo černé umělohmotné pouzdro s brýlemi se silnými dioptrickými skly. Brýle jsou na pravé nožičce označeny Okula 52. V pravé kapse kalhot se nacházel svazek tří klíčů z bílého kovu na kovovém kroužku, kdy každý je označen jinak – Strakey, iLCO Italy Orion a CEA Fab 55. Muž měl také na levé ruce pánské ručičkové hodinky značky Casio MTP - 1130ST Sell back z kovového materiálu, stříbrné barvy, pásek je rovněž stříbrné barvy se zapínáním na klips. Hodinky jsou označeny „water resitant“.

Jakékoliv informace vedoucí ke zjištění totožnosti utonulého muže můžete sdělit kterémukoliv oddělení Policie České republiky nebo volat na linku tísňového volání 158.