Střelbou skončila potyčka, která se odehrála v noci na včerejšek před příbramským snack barem. Jeden z pracovníků baru při ní údajně vystřelil do vzduchu legálně drženou zbraní, kulka ale zasáhla cizince. Ten vyvázl s průstřelem pravého ramene. „Podle lékaře měl pacient štěstí, že se jednalo o čistý průstřel. Mladý cizinec byl při vědomí a oběhově stabilní. Převezli jsme ho na chirurgickou ambulanci příbramské nemocnice,“ uvedla mluvčí záchranky Nina Šeblová. Lékaři včera mladíka operovali. Zprávy z nemocnice hovoří o tom, že kulka mladíkovi v ruce uvízla.

 

Dopoledne policie incident na místě vyšetřovala. Podle policistů bylo nutné sebrat nábojnice a zajistit důkazy kvůli zjišťování, jestli se jednalo o přímý výstřel, nebo odraženou kulku. Při zjišťování totožnosti cizinců spolupracují kriminalisté s cizineckou policií. Podle našich informací šlo o skupinu Moldavců.
K další rvačce v noci na včerejšek vyjížděla záchranka do Kozárovic, kde se zranil osmnáctiletý muž a skončil v nemocnici s otřesem mozku.