Žena, jejíž ohořelé tělo našli hasiči v pátek dopoledne v suterénu domu v Čechovské ulici v Příbrami, zřejmě spáchala sebevraždu. Policejní vyšetřování pokračuje, konečné výsledky pitvy mají být známy do čtrnácti dnů. Hasiče přivolal obyvatel domu, který slyšel ránu. Myslel si, že vybuchl plyn. Deník o případu informoval.

Hasiči požár zlikvidovali a nalezli na místě ohořelé tělo. Policisté pak ve vyšších patrech domu našli nádoby s větším množstvím hořlavin a oblečením. Žena propadla zřejmě z šestého poschodí do suterénu. Svědčí o tom poškozené zábradlí nahoře. Policisté nevyloučili, že šlo o sebevraždu.

“Policie se domnívá, že ví, o jakou osobu se jedná, a to podle nalezených věcí, které měla při sobě. Ovšem k potvrzení totožnosti dojde až po ověření výsledků pitvy, které budou známy do čtrnácti dnů,“ řekla včera policejní mluvčí Lenka Pavlová.
Podle našich informací se jednalo o mladou ženu, která bydlela v domě. Údajně se už jednou o sebevraždu neúspěšně pokusila. „Prý studovala vysokou školu,“ řekli lidé ze sousedství.