V pátek bude oblačno až polojasno, ráno a večer místy až skoro jasno. Ojediněle možnost přeháňky. Ráno lze čekat teploty dosahující 16 stupňů, ty se odpoledne zvednou až na 22 stupňů. Kolem 17:00 se slunce schová za mraky a teploty se začnou snižovat. Lze očekávat mírný západní až jihozápadní vítr 3 až 7 m/s bude večer slábnout.

V Sobotu se dočkáme polojasna až skoro jasna. Ráno bude oblačno s 16 stupni, ovšem kolem 09:00 nastane slunečno a teploty se rychle zvednou ke 30 stupňům, tam se budou držet do 14:00. Kolem 15:00 slunce zajde za mraky, teploty se ovšem budou držet vysoko, ty se sníží až s příchodem bouřek v 18.00. Lze čekat mírný jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s se později bude měnit na západní a v bouřkách přechodně zesílí

V neděli má být oblačno až zataženo, zpočátku na východě až polojasno. Postupně začne na většině území pršet, místy budou srážky vydatné a bouřky silné. Teploty na Příbramsku se budou držet okolo 20 stupňů, deště by měly začít až kolem 20:00.

Slunečné dny by se po neděli měly vrátit a od úterka lze podle současných předpovědí očekávat teploty kolem 28 stupňů. Bohužel teplé dny nás s pátkem opustí a na příští týden jsou předpovídané teploty bouřky a teploty kolem 21 stupňů.

Mohlo by vás zajímat: Rok po rušení pošt zůstávají dvě bývalé pobočky opuštěné a nevyužité

close Opuštěná budova České pošty na ulici Poštovní info Zdroj: Deník/Jakub Krejčí zoom_in Opuštěná budova České pošty na ulici Poštovní