K pobočce diskontního řetězce Action v Husově ulici už brzy přibude další. Tentokrát v Brodské ulici.

„Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat nové zákazníky i v Příbrami. Za expanzi vděčíme nasazení našich týmů, kterým bych rád poděkoval za jejich skvělou práci,“ říká Boyko Tchakarov, ředitel společnosti Action pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko. „Při otevírání našich prodejen vždy pečlivě zvažujeme lokalitu. Důležitá je snadná dostupnost a viditelnost, možnosti parkování nebo dobré spojení z centra města. Díky tomu jsou prodejny Action pro zákazníky atraktivním a příjemným místem pro nakupování,“ dodal.

Pohled do prodejny Action ve Zlíně:

Řetězec Action otevřel v sobotu 23. září svou první pobočku ve Zlíně. | Video: Dominik Pohludka

Prodejna otevře 9. března. Lidé tu najdou na 6 000 výrobků ve 14 kategoriích, od hraček po výrobky pro domácnost, zahradu nebo trvanlivé potraviny. Každý týden pak řetězec představí 150 nových výrobků.

Pobočka v ulici Brodská 601 v obchodní zóně s parkováním nabídne zákazníkům nákupní plochu o rozloze 776 metrů čtverečních a dostatek parkovacích míst. Prodejna se nachází v blízkosti vlakového i autobusového nádraží a je snadno dostupná veřejnou dopravou. Otevřena bude každý den od 8:00 do 20:00 hodin.

Nová pobočka je 65. obchodem Action v České republice a již druhou prodejnou v Příbrami. Po celé Evropě řetězec provozuje přes 2 500 poboček.

Mohlo by vás zajímat: Maturitní ples Integrované střední školy hotelového provozu, obchodu a služeb v Příbrami

Maturitní ples Integrované střední školy hotelového provozu, obchodu a služeb v Příbrami | Video: Deník/Michal Bílek