Hudební festival se konáv pátekod 15 do 02 hodin v areálu střelnice za Vlaškou v Dobříši.

„Organizátoři opět celý rok pečlivě vybírali interprety, kteří budou sedět místnímu publiku. Tento rok se návštěvníci mohou těšit na dvě stage. Na jedné budou vystupovat umělci z oblasti elektronické hudby, na druhém pódiu budou tento rok vystupovat především rockové kapely,“ přiblížil pořadatel Václav Melša.

Hlavní hvězdou letošního festivalu DJs stage je pražská kráska DJka MERYEN, která hrává ve většině předních pražských klubech a je zvána jako vážený host na ty největší letní festivaly, kde vystupuje s takovými ikonami elektronické scény, jako je DJ Tiesto.

Po jejím boku bude vystupovat DJ FINIDI, který pravidelně hraje pod taktovkou Afterparty Klubu Studio54. Z dobříšských DJs se představí místnímu publiku velmi známý a oblíbený DJ EMKA, mimo tyto interprety se posluchači mohou také těšit na DJ JARM & ONDREJE K., DJ N'ZYMA.

Rockovou stage ovládnou kapely z celého příbramského okresu, mezi něž patří například kapela UPSTREAM – pop-punk Příbram, URBAND BAND (Paranoid) – rock Dobříš, DOOSHI – hip-hop Dobříš, DIRTY GAME – progressive metal Dobříš, VNITŘNÍ FAKTOR – faktory punk-rock Kladno se zpěvákem s nejničivějším výskokem v dějinách Sestřelenýho léta.

Hlavní hvězdou rockové stage bude MARIMBA Live Drums, která byla ve finále televizní soutěže Talentmánie a jejíž bubenická show je známá i za hranicemi České republiky.