Dnešek oblékl do svatebních šatů Tomáše Budějského a Olgu Orlovou. K šesti jedničkám jim přibyly další dvě. Svatební obřad totižmají v 11 hodin.

Štěstí bylo podle Olgy už jen to, že měla příbramská matrika volný termín.

„Když mě Tomáš před dvěma měsíci požádal o ruku, zkoušeli jsme volat na matriku. Měli jeden volný termín obřadu od 15 hodin. To se nám nezamlouvalo a pak se uvolnil obřad od 11 hodin. Tak jsme byli rádi a hned jsme to vzali,“ svěřila se den před svatbou Olga při přípravě svatebních stolů v restauraci v Chrašticích.

„Nejdřív jsme chtěli svatbu v létě a na žádné magické datum jsme nepomýšleli. Spíš to byl můj nápad toho využít. Aspoň si prý budu pamatovat, kdy mám dostat kytičku,“ směje se Olga.

Příprava na hostinu. To je podle Tomáše asi to nejtěžší. Vyhřát a vyzdobit sál dá pořádně zabrat. Jenom nafouknout desítky balónků je fuška. Pak srazit stoly, vysmýčit, připravit místo pro kapelu, zajistit menu.

Tomáš z Příbrami a Olga z Ukrajiny se poznali Praze. Velká láska vykvetla v práci. Tomáš jako číšník a barman, Olga brigádnice a studentka hotelovky. Žádost o ruku přišla po tříletém přátelství. Plánují svatební cestu?

„Pravděpodobně příští rok. Máme oba rádi teplo, takže vyrazíme někam k moři odpočívat na pláž,“ těší se Tomáš.

Příbramský deník přeje dnes už novomanželům Olze a Tomášovi, aby jim jedničky přinesly do manželství mnoho radosti a štěstí.