První pokusy o tetování uskutečnil na radě svých přátel v roce 2000. Kurz tetování úspěšně dokončil v roce 2004 v Praze a téhož roku také otevřel studio. To sídlí v Příbrami v Mariánském údolí.

Jak dlouho se věnujete tvorbě tetování?

Tetuji přibližně osm let. Věnuji se tetování i piercingu. V roce 2004 jsem ukončil kurz a začal se tomuto oboru věnovat profesionálně.

Tvoří vaši klientelu v salónu v Příbrami obyvatelé tohoto města nebo za vámi jezdí i klienti z jiných koutů republiky?

Jezdí za mnou lidé nejen z Příbrami, ale i z okolí. Zákazníci jsou však také z větší dojezdové vzdálenosti. Jsem toho názoru, že za dobrými a kvalitními věcmi by si lidé měli i zajet. V případě tetování to určitě platí dvojnásob, protože jde o práci s lidským tělem a ta musí být precizní.

Máte nějaké oblíbené motivy, které kreslíte? Nebo máte širší záběr působnosti a dokážete na tělo nakreslit cokoli?

Já osobně tvořím rád realistické motivy. S oblibou se věnuji také oldschool a newschool tvorbě a nebráním se ani abstrakci. Snažím se vyhovět přání zákazníka. Nebráním se žádnému návrhu.

Proč jste se rozhodl pro tento obor? Berete tetování a kresbu na lidské tělo jako určité poslání, kterým chtějí lidé něco sdělovat okolí?

Kreslení mě bavilo od ranného věku. S postupem času byl tedy tento obor snadnou volbou. Od mládí mě tetování zaujalo a zajímal jsem se o něj. Beru to tak, že mám dělat lidem radost a tetování lidem radost působí a lidé působí radost tetováním.

Jaké vaše dílo je podle vás nejoriginálnější? Přišel za vámi někdo s vyloženě bláznivým návrhem?

Udělal jsem již spoustu originálních věcí a nerad bych jednu vyzdvihoval nad ostatní.

Dozvěděl jsem se o vás, že se věnujete vedle tetování také piercingu. Nejsou podle vás tyto prvky lidskému tělu nebezpečné nebo zdraví škodlivé?

Ano. Některé piercingy jsou z hlediska energetických drah těla závadné, ale na člověku se to fyzicky nemusí projevit. Piercing jinak není zdraví škodlivý.

Vím, že na těle máte několik tetování. Děláte si je sám nebo vám je tvoří váš kolega?

Moje tetování si obstarávám u různých taterů, jejichž styl se mi líbí. Můj kolega mě také tetoval. V jednom případě jsem si tetování obstaral také sám.

Máte nějaký taterský sen?

Mým velkým přáním a snem je stále se zdokonalovat ve vlastní tvorbě. Člověk by měl toužit po dokonalosti.

Vyhrál jste nějakou významnou soutěž nebo dostal ocenění?

Nedávno jsem vyhrál v Praze na mezinárodní soutěži v kategorii most crazy. Tohoto ocenění si velmi považuji.