Dobříš – Nová sezona regionálních trhů už klepe na dveře. Stánky plné čerstvých salátů, ředkviček, kedluben, poctivého tvarohu i sýrů, voňavých koláčů budou lákadlem na trzích v Dobříši, kde už tuto sobotu zahájí další sezonu těchto trhů. První trh bude opět v západní části Mírového náměstí. K zpříjemnění atmosféry opět zahrají místní hudebníci. Nemění se ani otvírací doba trhu. Tradičně začínají v osm hodin ráno a končí v půl dvanácté.

Rožmitál – Rockeři nebudou ani tento týden ochuzeni o dávku řízné hudby. Do Rožmitálu se totiž chystá kapela Kabát Revival Plzeň. Koncert začíná v pátek ve 20 hodin ve společenském centru. Vstupné je 150 korun.

Příbram – Rychlá auta, tuningová show a exhibice motorek plné adrenalinu. Takový bude víkend ve Lhotě u Příbrami. Koná se tady opět tuningová show.A na co se mohou návštěvníci těšit? „I letos jsme připravili sprinty na 1/4 míle ve dvou drahách, dB-drag, soutěž Noční tuning, gumování, Drift Show, soutěž o Nejpočetnější Klub a nebude chybět ani Miss Tuning," informoval Příbramský deník pořadatel akce Libor Houšť.Návštěvníci nebudou muset ale jen přihlížet, mohou se svézt , k dispozici proto bude Hummer H1 H2 . O další adrenalinové zážitky se postarají také kaskadéři se svým vystoupením. „Nebudou chybět ani lety vrtulníkem, tandemové seskoky, motokáry, čtyřkolky, paintball, ukázka jízdy smykem na polygonu firmy MaxCars, páteční večerní program, stripshow, erotická myčka a mnoho dalšího," zve všechny pořadatel. Program začíná v pátek v 16 hodin. V sobotu se areál otevře v 8 hodin. V zítřejším vydání bude soutěž o volné vstupenky.

Romitál – Načerpat inspirace na Velikonoce můžete už tuto sobotu na jarmarku v Rožmitále. Návštěvníci se mohou těšit na jarní aranžmá, květiny, pomlázky, kraslice, výrobky ze slámy, z keramické hlíny, proutí, drátu, kovu a dalších materiálů. Mlsouni pak jistě ocení domácí zabijačku, tradiční nudle, kremrole a koláče. Nebude chybět ani ukázka pletení košíků. Jarmark se koná v prostorách Podbrdského muzea v Rožmitále od 10 do 16 hodin.

Drahenice -  Labakani ani tento rok nezapomínají kromě fotbalu ani na zábavu. Pořádají letos dokonce jubilejní, desátý, ročník galavečeru. A na co se můžete těšit? „Samozřejmě na velkou zábavu od večera do rána, známé moderátorské duo, tradičního DJ Karla, který v rámci zpestření večírku přiveze karaoke, velkolepou tombolu se skvostnými cenami, bohatý kulturní program a mnoho dalšího," zvou organizátoři akce. Večírek plný zábavy, hudby a dobrého jídla a pití začíná již tuto sobotu v Drahenicích v 19 hodin.

PříbramLegendární kapela The.Switch zahraje v pátek v klubu Bunggrr! Jako host zahraje kapela Strain Through. Koncert začíná ve 20 hodin ve Lhotě u Příbrami. Vstupné je 100 korun.