Čenkov – Všichni, kteří mají rádi tanec, hudbu a zábavu si v sobotu přijdou v Čenkově na své. Koná se tady totiž maškarní bál. Fantazii se meze nekladou, originální masky jsou vítány. Ples začíná ve 20 hodin v hospodě Za Vodou.

Milín – Sobotní odpoledne bude v Milíně patřit pohádce. Ochotnický spolek Rafanda z Dolních Hbitů sehraje na milínském jevišti notoricky známou pohádku Jana Drdy. Představení začíná v 15 hodin v kulturním domě.Vstupné je dobrovolné.

Milín – Plesová sezona je v plném proudu a ani v Milíně tomu není jinak. V sobotu si zatančí na hasičském plese, na kterém se o hudbu postarají Bosáci. Bál začíná ve 20 hodin v sokolovně. Vstupenky jsou v předprodeji v milínské knihovně.

Jince -  Mladí šachisté opět potrápí své hlavy a změří síly se svými protivníky. V sobotu se totiž 
v Jincích koná Otevřený přebor Jinec mládeže v šachu. První partie rozehrají už v 8:30 hodin v Posádkovém domě armády Jince.

Příbram – Krysáci, populární večerníčkové postavičky, lákají děti i dospělé od tohoto úterý do příbramské galerie. Návštěvníci si mohou prohlédnout nejen známé loutkové postavičky, ale mohou nahlédnout i do zákulisí pohádky, připraveno je sedm scén a 11 panelů. Navíc se mohou těšit také na promítání jedné epizody pohádky. Krysáci Hubert a Hodan, sádrový trpaslík Ludvík s potkanem Edou budou v příbramské galerii 
k vidění až do 1. března denně vždy od 9 do 17 hodin.

Bohutín -  V sobotu se ve 20 hodin rozjíždí hasičský ples SDH Bohutín v sále zájezdního hostince Drmlovka ve Vysoké Peci. Na plese bude k poslechu a tanci hrát hudební skupina MIX a samozřejmostí je i tombola.