MilínHudební skupina Tři sestry vystoupí v pátek 8. července u Hotelu a motorestu u Milína. Páteční akce je jednou z 22 koncertů chystaných pro open air areály na různých místech v Čechách a na Moravě. Už devátá Tři sestry Gambrinus Tour 2011 odstartovala na konci května a vyvrcholí 17. září tohoto roku. Fanoušci byli zvyklí každoročně za sebou navštěvovat rockový cirkus Tří sester v Příbrami, letos ale místo toho kapela navšíví poprvé Milín. Začátek produkce je od 18 hodin, vstup je od 17 hodin. Velkým ozvláštněním celého turné je jedinečný a okouzlující kostým Pan Pivo, do kterého se oblékne frontman skupiny Tři sestry Lou Fanánek Hagen.

Sudovice – Sbor dobrovolných hasičů v Sudovicích pořádá v sobotu hasičskou soutěž. Klání se uskuteční u hořejšího sudovického rybníka. Vlastní soutěži bude předcházet od 12.30 hodin vysvěcení nedaleké kapličky, o jejíž opravu se postarali právě sudovičtí dobrovolní hasiči. Akce se zúčastní skupiny hasičů ze Sudovic, Nového Knína, Záborné Lhoty a Prostřední Lhoty.

Malá Hraštice – Legendární rocková kapela Katapult vystoupí v Malé Hraštici už tuto sobotu. Osvědčená hudební skupina začne hrát v 19 hodin, vstupenka návštěvníky vyjde na 220. korun.

Dobříš – Další farmářské trhy se uskuteční už tuto sobotu v Dobříši. Dopoledne bude na Mírovém náměstí nabízet své produkty řada zemědělců a řemeslníků z regionu.