Příbram – Ještě do 26. listopadu pokračuje v Galerii Františka Drtikola v Příbrami interaktivní výstava Dotýkat se exponátů přikázáno! - Hry a klamy. Otevřeno je denně kromě pondělí od 9 do 17 hodin.

Příbram – Do 30. listopadu je výstava ve Státním okresním archivu Příbram s názvem Příběhy z Hrádku aneb Počátek zkázy staré Příbrami. Otevřeno je v pondělí až ve středu od 8 do 17 hodin, ve čtvrtek a v pátek od 9 do 14.30 hodin.

Příbram – V pátek 11. listopadu se v Příbrami koná Putování za světýlky sv. Martina. Lampionový průvod vyjde z Dvořákova nábřeží I za doprovodu havířských světlonošů a skončí na náměstí 17. listopadu zhruba v 17.30.

Dobříš – V neděli 13. listopadu se v Zrcadlovém sále zámku Dobříš koná charitativní akce Společně na Zemi - Koncerty pro Japonsko pod záštitou Velvyslanectví Japonska v České republice a Česko-japonské společnosti. Začátek je v 18 hodin. Vstupné je 220 korun a vstupenky jsou dostupné v místě koncertu i v den předprodeje. Charitativní koncerty se uskuteční z iniciativy účinkujících v rámci pomoci České republiky postiženým oblastem v Japonsku po březnovém zemětřesení. Výtěžek koncertů bude v plné výši věnován na pobyt 30 dětí v České republice z oblasti postižené tsunami z města Rikuzen-Takada, který organizuje Česko-japonská společnost.

Rožmitál - Kulturní klub Rožmitál pod Třemšínem pořádá taneční odpoledne s legendární kapelou Original Golf. Akce se koná ve společenském centru tuto sobotu 12. listopadu od 16 do 21 hodin. Vstupné je 40 korun, předprodej vstupenek zajišťuje kulturní klub.

Příbram - V sobotu mají bratři Ebenové koncert na Velké scéně příbramského divadla. Začátek je v 19. hodin. Vstupné je 380 Kč.