„Do Sedlčan jezdíme pravidelně každý půl rok, vždy s novým pořadem. Tentokrát přijedeme naposledy společně se skupinou Screamers. Od nového jarního turné 2018 jsme přizvali ke spolupráci i nové kolegy - travesti skupinu Kočky. V současné sestavě nás tedy diváci v Sedlčanech uvidí naposledy,“ vysvětlil člen skupiny Techtle Mechtle Lukáš Čepelák. Kromě něj se v pořadu představí také Paula, Lili, Halina, Saša a Lada.

Premiéra pořadu 112 se uskutečnila loni v říjnu a od té doby proběhlo zhruba 60 repríz po celé republice. V Sedlčanech půjde o předposlední představení, to úplně poslední se koná o den později v Pečkách. „Při přípravě bylo nejtěžší se domluvit na představě všech účinkujících. Víc lidi má vždy více názorů. Každý má trochu jinou představu o tom, jak by pořad měl vypadat,“ poznamenal Lukáš Čepelák.

Techtle Mechtle se do Sedlčan vždycky těší. „Zdejší publikum je skvělé. Stejně tak vedeni místního kulturního domu, které nám vždy vyjde velmi vstříc. V Sedlčanech jsou pravidelní diváci našich pořadů, kteří se vracejí každý půl rok. Obvykle s námi zapomenou na starosti všedních dnů a alespoň na dvě hodiny si odpočinou od toho, co je doma a v práci čeká za povinnosti,“ uzavřel Lukáš Čepelák.

Karel Souček