Na letišti se uskuteční již 13. ročník Tuning Extreme Show. Tradiční sraz bude nejen pastvou pro oči tatínků, ale i místem vyžití pro všechny, kterým nevadí hluk a vůně benzínu.

V zábavě by nemělo bránit ani nepříznivé počasí. Podle předpovědí by se už v sobotu po chladnějším týdnu mělo oteplovat v doprovodu slunečních paprsků.

Návštěvníci se mohou těšit například na sprint na čtvrt míle, Tuning Cup 2011, soutěže v gumování nebo O nejpočetnější klub. Nesmí se parkovat na příjezdových cestách

Jak to tentokrát bude s parkováním? Doposud lidé nechávali svá auta na příjezdových cestách. Tomu je ale, jak se zdá, konec. Důvody jsou bezpečnostní. Parkovat se smí už jen v areálu akce na vyhrazených místech. „Vozidla stojící na příjezdových komunikacích budou z bezpečnostních důvodů odtažena na náklady majitele,“ upozorňují na svých internetových stránkách organizátoři tuningu. Parkovací plochy jsou trojího druhu. První pro celkově vytuněné vozy, druhé pro upravené vozy a třetí pro vozidla diváků.

Páteční program startuje v 16 hodin, kdy se otevřou brány areálu, a o dvě hodiny později začnou volné sprinty. Ná páteční večer je připraven hudební program.

Sobotní program pak odstartuje už úderem osmé hodiny ranní. V pravé poledne by se podle časové harmonogramu měla uskutečnit soutěž v gumování a poté vystoupí kaskadéři.

PROGRAM:
- Celý víkend bude pro návštěvníky připraven doprovodný program. Ten nabídne let vrtulníkem, tandemový seskok, jízdu na motokárách a čtyřkolkách, panitball, ukázka jízdy smykem na polygonu firmy MaxCars, páteční večerní program a ohňostroj.

- Sprinty: registrace budou probíhat u sprintů od 10:00 do 12:00 hod., od 12:00 do 12:45 hod. možnost nahlédnout do registrace soutěžících a popřípadě podat protest o nekorektnosti přihlášení vozidel soupeřů v dané kategorii. Začátek sprintů od 13:00 do 15:00 hod., popřípadě se čas posouvá dle počtu přihlášených vozidel. Pojedou se tři měřené jízdy. Vyhlášení výsledků a předání pohárů ze sprintů bude probíhat na hlavním podiu od 17:30 hod.

- Před vyhlášením oficiálních výsledků budou neoficiální výsledky vyvěšeny u hlavního podia od 16:30 hod., kde bude možnost podat protest či další připomínky.