SOBOTA – Pokračujeme v nové, letní rubrice věnující se houbaření. Čtenáři nám posílají snímky svých úlovků a my je zveřejníme na webu a pak v sobotu na stránkách Příbramského deníku.

PONDĚLÍ – Záchranáři zaznamenali nárůst výjezdů k osobám pobodaným včelami, vosami a sršni. Svědčí o tom statistika. Od začátku prázdnin už měli kvůli žihadlům přes tři sta výjezdů.

ÚTERÝ – Zloděj chtěl U Pletánků ukrást LCD monitory a peníze. Neuspěl. Policii upozornil všímavý soused. Hlídka zjistila, že se zloděj pokusil dostat dovnitř střechou. Podařilo se jim zadržet čtyřiatřicetiletého muže.

STŘEDA – Fanoušci, kteří na příbramskou rally přijedou autem, si letos prvně zaplatí. Soutěž si na sebe musí nějak vydělat, protože nenašla hlavního sponzora.

ČTVRTEK – Chovateli z Lázu zmizelo z farmy devět jelenů. V plotu okolo pozemku našel vystříhané díry. Nebylo jasné, zda zvěř utekla nebo ji někdo ukradl. Díry v plotu našel i jeho soused, kterému zmizelo z pozemku šest radiátorů připravených k instalaci do rodinného domu.

PÁTEK – Mladík fikaně pěstoval „trávu“ v okolí osady Klimětice na Příbramsku. Semena konopí si vloni opatřil v Sedlčanech a vysadil je nejméně na patnácti místech v okolí osady. O sklizeň úrody se postarala benešovská policie, protože se jednalo o větší množství, než toleruje zákon.