Lidé se ptají, jestli stavební práce neohrozí pouť. Zeptali jsme se starosty města Jiřího Štěrby. „Pouť se uskuteční ve stanoveném termínu. Atrakce, které se vždy nacházely na části náměstí, které je rekonstruováno, se přesunou do jiných míst nebo bude pouť bez nich."

Podle starosty byli provozovatelům, kteří v rozpracované části vždy měli své stánky a atrakce, nabídnuty jiné prostory. Konkrétně se jedná o Blatenskou ulici, autobusové nádraží a Sadovou ulici. Tyto lokality pro ně však byli neakceptované a jednají s hlavním organizátorem o jiných variantách.

V současné době se rekonstruuje náměstí v okolí České pošty a České spořitelny, kde má vzniknout šedesát míst pro parkování. 

Na pouti čekají na návštěvníky nejen pouťové atrakce, ale také tradiční setkání rodáků. Bohatý program připravila také správa březnického zámku a další subjekty. Zajímavostí určitě je Wake and BMX adrenalin party Březnice. V jejím rámci si můžete vyzkoušet v okolí řeky u fotbalového stadionu a skateboardového parku několik adrenalinových sportů.