Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V příbramském Junior klubu začaly drobné rekonstrukce

Příbram – Městská realitní kancelář města Příbram obdržela žádost Martina Severy, jednatele společnosti , která se týkala provedení rekonstrukce objektu Junior klubu v Příbrami. Žádost byla předložena do jednání rady města a radní žádost následně schválili.

16.5.2014 1
SDÍLEJ:

Junior klub v Příbrami. Foto: Kateřina Chourová

„Nájemce nás požádal o provedení rekonstrukce, která by měla zahrnovat výměnu toalet, obkladů, dlažby, sanitárního zařízení a celkovou rekonstrukci interiéru a vnitřního vybavení. Cílem těchto prací je zlepšení zázemí tohoto kulturního zařízení," vysvětlil příbramský starosta Pavel Pikrt.

„Veškeré práce budou provedeny na náklady provozovatele a celkový předpokládaný rozpočet by neměl přesáhnout částku zhruba 115 tisíc korun. Práce by měly být hotovy zhruba do dvou měsíců," dodal mluvčí radnice Ondřej Šlechtický.

Junior klub je provozován jako multifunkční, společensko-kulturní centrum, ve kterém se pořádají kulturní akce, hudební produkce, komorní filmové projekce či besedy s osobnostmi z oblasti kultury, umění, společenských vztahů a sportu.

Radní města zároveň schválili také dodatek ke smlouvě o nájmu mezi městem Příbram a nájemníkem v němž se obě strany dohodly na tom, že pokud nájemce provede v předmětu nájmu stavební úpravy bez předchozího písemného souhlasu pronajímatele, nebude mít nárok na náhradu takto vynaložených investic ani na náhradu za zhodnocení předmětu nájmu nebo budovy (pozemku), kde se předmět nájmu nachází.

„Stejně tak nebude mít nájemce obdobný nárok vůči pronajímateli i v případě, že provede stavební úpravy s jeho souhlasem, avšak bez předchozí dohody o způsobu financování takových úprav," píše se dále ve smlouvě.

Autor: Redakce

16.5.2014 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Kam na fotbal: 1. FK Příbram přivítá Ústí nad Labem

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

K pouti do Sanatiága inspiroval Jindřicha Smítku filmový dokument

Příbram – Filmový dokument o pouti do Santiaga de Compostelo stál u zrodu nápadu Jindřicha Smítky jednou se na tuto pěší cestu vydat. Od myšlenky k činu mu to sice trvalo zhruba ještě deset let, ale nyní má svůj splněný sen za sebou a přemýšlí o dalších cestách. O pouti do Santiága nyní pořádá besedy. Ve středu se jedna konala v Příbrami a další se uskuteční v polovině listopadu v Lázu. 

V Příbrami zazní hity z divadla Semafor

Příbram - Dvě legendy divadla Semafor Jiří Suchý a Jitka Molavcová vystoupí v příbramském divadle. V jejich podání zazní největší hity nejen autorské dvojice Suchý Šlitr, které stačily během své existence zlidovět. 

Sedlčany si vezmou úvěr na modernizaci autobusového nádraží

Sedlčany – Starosta Sedlčan Jiří Burian před časem avizoval, že na 16. října svolá zastupitele města. Hlavním bodem programu měla být modernizace autobusového nádraží tedy přestupního terminálu, konkrétně způsob financování. To se ale nestalo. 

Překročil osmdesátku, na kurtech bývá od jara do podzimu

Sedlčany - Zbyněk Jetel je nejstarším sedlčanským tenistou. Na kurtech Sokola Sedlčany nebo u tréninkové zdi ho můžeme vidět od jara do podzimu. Dokud to jen trochu počasí dovolí, věnuje se bílému sportu denně alespoň hodinu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení