„Podle vedení investičního odboru pokračuje stavba podle harmonogramu. Hotovo by mělo být 20. října," sdělila Příbramskému deníku mluvčí radnice Pavlína Svobodová.

close V Příbrami staví venkovní posilovnu. zoom_in Výběrové řízení vyhrála s nejnižší nabídkou společnost Invessales. Hřiště tak vyjde na zhruba 6,7 milionu korun, přičemž projekt bude spolufinancován z dotací. Projekt zahrnuje i úpravu prostranství před gymnáziem a několik dvorů. Kromě revitalizace zeleně a zpevněných ploch by zde mělo vyrůst několik nových sloupů veřejného osvětlení, měly by být instalovány hrací prvky, posilovací stroje.

Proměna by se měla týkat i dvorů v Kutnohorské ulici, Mostecké ulici a ulici Boženy Němcové. I v těchto místech společnost instaluje nové herní prvky a mobiliář. Také ve dvoře Kutnohorské ulice přibude několik posilovacích strojů. Nebudou chybět hrazdy, žebřiny či bradla.

„Půjde o prvky, které si lidé na jaře vybrali," dodal starosta Jindřich Vařeka. Radní na jaře vybídli obyvatele Příbrami, aby zaslali radním návrhy na zlepšení prostředí okresního města. Návrhů se tehdy sešlo zhruba sedmdesát.

close V Příbrami staví venkovní posilovnu. zoom_in