Jak jste vy osobně prožíval duel s Brnem, který dal Příbrami prvoligovou jistotu?

Prožíval jsem ho velmi intezivně. Uvědomoval jsem si, že jde o hodně. Věřil jsem, že to zvládneme a také se stalo. Soupeř byl kvalitní, ale při nás stálo štěstí.

Pomohla týmu přítomnost Jaroslava Starky, který se vrátil po vážné nemoci?

Určitě to byla vzpruha jak pro tým, tak pro celý klub. Jaroslav Starka má svoje kouzlo a jeho životní nadhled dokáže vždy uklidnit. Má cit pro to, co má říct. Jsem rád, že už je tady.

Před nedávnem město Příbram odhlasovalo finanční příspěvek pro 1.FK Příbram na fotbalovou činnost. Jakým směrem budou finance investovány?

Budeme je investovat do mládeže. Ta naše je jedna z nejlepších v republice. Děkuji tímto městu za podporu. Peníze dostal také Spartak Příbram a za to jsem velmi rád, protože podpora sportu musí být.

Projekt s názvem Fotbalem proti zločinu stále pokračuje? Mohl byste čtenářům přiblížit jeho význam?

Ano, tento projekt stále pokračuje. Zaměřuje se na žáky 8. a 9. tříd. Nejdříve se konal ve školách v Příbrami a nyní se přesunul i na stadion 1.FK. S přibývajícím časem se začaly ozývat i mimopříbramské školy a dokonce se objevil zájem o tento projekt z Prahy. Jsem rád, jak se k tomuto programu postavili sami fotbalisté. Příbram ztratila primát města, které má nejvyšší kriminalitu a možná za to částečně může i tento projekt.

Máte nějaké představy, které byste chtěl realizovat ve funkci politika?

Šel jsem do zastupitelstva se svými představami, a ty se daří realizovat. Spolupráce s panem Řihákem je dobrá a hlavně je podpořena výsledky. Já jsem hlavně pro prosazování sportu a snižování kriminality.

Co by potřebovalo město Příbram pro pozvednutí?

Já osobně si myslím, že Příbram má co nabídnout. Je zde Svatá Hora, extraligový volejbal, hokej, fotbal, divadlo a město se stále renovuje
a zkrášluje.