V jejím rámci vyroste na nově zrekonstruovaném náměstí TGM velkoplošná obrazovka 5 x 3 metry, kde uvidí lidé z Příbrami a okolí zápasy našeho týmu na šampionátu.

Vladimír Šmicer natáčel v Pražské ulici, scéna s Františkem Rajtoralem byla točena na stadionu 1.FK Příbram a Martin Šlapák si pohrával s míčem u Hornického muzea Příbram.

Celou upoutávku natáčel kameraman Vladimír Motyka a na režii se podílel herec příbramského divadla Vojtěch Záveský. Ten sám v upoutávce vystupuje a zahraje na jedné z after párty po utkání v úterý 12. června v klubu No.1 na náměstí TGM.

V rámci akce Příbram fandí fotbalu čeká návštěvníky kromě fotbalových zápasů také připravené občerstvení, sezení, soutěže, autogramiáda fotbalistů 1.FK Příbram, after párty a další doprovodný program. Vstup na akci je zcela zdarma.

Mediální partnerem akce je Příbramský deník a generálním partnerem je RV Autoprofi Příbram a hlavním partnerem STK Zdaboř. Celou upoutávku najdete a můžete vidět na oficiálních stránkách www.pribramfandifotbalu.cz.