Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Živnostníci a podnikatelé z Příbrami vyzývají radní k diskuzi

Příbram – Pětaosmdesát podnikatelů a živnostníků z Příbrami vyzývá radnici k účasti na veřejné, ničím nelimitované a necenzurované debatě s občany města Příbram.Diskuze se má týkat zacházení 
s městským majetkem, rozvoje historického centra města a koncepce prodeje zbytného majetku.

8.2.2012 23
SDÍLEJ:

Budova I. polikliniky v Příbrami.Foto: Markéta Jankovská

Má požadované setkání s vedením města dohnat údajnou nekomunikaci při prodeji I. polikliniky?

Na to jsme se zeptali Markéty Holzknechtové z Příbrami, která vyzyvatele zastupuje.

„Je na čase, aby pan starosta začal minimálně na toto téma komunikovat. Nemůže se do nekonečna vyhýbat setkání s veřejností.Veřejnou diskusí bychom chtěli dostat vysvětlení k některým krokům, které považujeme za kontroverzní a také bychom rádi věděli, zda lze podobný postup respektive výstup radnice k veřejným zakázkám očekávat i do budoucna,“ odpověděla Markéta Holzknechtová a zároveň dodala, že na výzvu, která na radnici leží už několik dní, zatím nepřišla od vedení města žádná reakce.

Otevřený dopis starostovi Josefu Řihákovi

Vážený pane starosto,
nás 85 příbramských podnikatelů a živnostníků si Vás tímto dovoluje požádat o Vaši účast na veřejné, ničím nelimitované a necenzurované debatě s občany města Příbram.
Tato volná diskuse, na které bychom Vás rádi přivítali, by se měla týkat především těchto tří oblastí: zásad města Příbram při prodeji a hospodaření s nemovitým majetkem, plánu rozvoje historického centra města Příbram a koncepce prodejů zbytného majetku města.
Věříme, že tuto nabídku uvítáte a budete ji chápat jako příležitost k uklidnění zjitřené atmosféry, která v poslední době ve městě Příbram panuje.
Jako místo konání si dovolujeme navrhnout Kulturní dům Příbram. Za ideální čas konání schůzky považujeme 22. nebo 23. února 2012, vždy od 19. hodin.
Pokud by Vám tento termín nevyhovoval, nebude žádným problémem zorganizovat naše setkání i v týdnu následujícím. Jakýmkoli jiným návrhům v této věci z Vaší strany jsme samozřejmě otevřeni.
Výše uvedené skutečnosti a návrhy byly projednány také se zástupci občanských iniciativ a dovolujeme si proto doufat, že toto pozvání budete chápat jako vstřícné gesto velké části příbramské veřejnosti.
Vaši reakci si dovolujeme očekávat na oficiálních webových stránkách Města Příbram, popř. na e-mailové adrese podnikatelepribram@seznam.cz.
S pozdravem, podnikatelé a živnostníci města Příbram

8.2.2012 VSTUP DO DISKUSE 23
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jedna z volebních místností v Dobříši byla v areálu Základní školy Dobříš, Lidická
124

OBRAZEM: Na Příbramsku začaly parlamentní volby

Ilustrační foto.
AUTOMIX.CZ
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Lepší sedadla a třetí rozměr vrátily diváky do příbramského kina

Příbram – Jeden čas to s kinem vypadalo především kvůli návštěvnosti dost bledě, ale to je nyní už minulostí. Za první pololetí letošního roku byl průměrných počet 102 diváků na každé promítání. Příbramské kino je tak na druhém místě v návštěvnosti ze 188 sledovaných kin z celé republiky. Do těchto statistik se ale nezapočítávají multiplexy.

Papežem vyznamenaný skautský vedoucí navštívil Dobříš

Dobříš /FOTOGALERIE/ - Ve středu 11. října uspořádalo místní skautské středisko v Pastoračním centru sv. Tomáše v Dobříši kulturní podvečer. Na programu bylo promítání dokumentárního filmu o historii českého skautingu Skauti bez lilie.

AKTUALIZOVÁNO

Rozhádaná středočeská koalice se dohodla, že bude jednat dál

Střední Čechy – Jednání za zavřenými dveřmi bylo delší, než se původně očekávalo – a jeho výsledkem se nestalo rázné bouchnutí do stolu, čemuž mohla nasvědčovat silná slova zaznívající na sklonku minulého týdne i ještě tento čtvrtek. Tak se vyvinula páteční schůzka představitelů krizí zachvácené koalice vládnoucí Středočeskému kraji – zástupců ANO, STAN, ODS a Nezávislých Středočechů. Účastníci se shodli, že se u jednacího stolu setkají opět za týden – příští pátek.

Lupič se na místo loupeže nechal dovézt taxíkem

Kamýk nad Vltavou – Netradiční způsob dopravy na místo činu zvolil lupič, který se rozhodl přepadnout poštu v Kamýku nad Vltavou. Na místo činu i z něj se totiž nechal odvézt taxíkem. Nyní už v policejní cele zřejmě přemýšlí nad tím, kde měl jeho plán chybu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení