V minulém týdnu jsme avizovali pořádání burzy práce v jiném termínu a v jiných prostorách. Po zvážení všech možností okresní komora změnila místo konání z Dobříše do zasedacích sálů a přilehlých prostor Úřadu práce v Příbrami.

Akce se koná 17. září od 10 hodin a Úřadem práce ČR jsou pozváni žadatelé o práci registrovaní v okresech Praha-západ, Beroun, Příbram, Benešov. „Dále jsou osloveni zájemci o práci ve zmíněných regionech a absolventi středních a vysokých škol v regionu. Důraz bude dán propagaci celé akce v síti Krajské hospodářské komory Střední Čechy, Svazu průmyslu a dopravy, Úřadu práce ČR, Městských úřadů, v místním tisku a podobně. Prezentovat se na akci budou také střední školy z regionu, pozvány k návštěvě akce budou i základní školy," upřesnila ředitelka Okresní hospodářské komory Příbram Irena Karpíšková.

Práci nabídnou firmy v oborech strojírenství, gastronomie, sociální služby, logistika, autodoprava, administrativa a další. Součástí burzy práce bude poradenství od Úřadu práce České republiky, který pomůže s přípravou životopisu, případně vás informuje o možnostech získání rekvalifikačního kurzu. Současně se na akci představí některé střední školy z regionu, které mají zájem oslovit potencionální uchazeče, popřípadě nabídnout vzdělávací kurzy. Komora doporučuje zájemcům o práci, aby si vzali občanský průkaz a také životopis, případně doklady o dosaženém vzdělání.

Doporučujeme zájemcům o práci, aby si s sebou vzali občanský průkaz a také životopis, případně doklady o dosaženém vzdělání či předchozí praxi.

Program:
17. září 2015 :
10:00 hod Zahájení akce
10:10 hod Představení ÚP ČR a jeho činnosti a prezentace jednotlivých firem
10:20 hod Individuální konzultace s jednotlivými firmami a školami

Zájemci o práci a další návštěvníci jsou srdečně vítáni. Další informace na tel. +420 702 020 489, email. sizlingova@komora.cz