„Přecházíme na nový celoroční provoz ledové plochy, který s sebou přináší velké možnosti a příležitosti. Vzhledem ke skvělému umístění a napojení zimního stadionu na ostatní sportovní, volnočasová, ubytovací a stravovací zařízení nabízíme možnost zajištění komplexních služeb,“ potvrdil ředitel Sportovní zařízení města Příbram (SZM) Jan Slaba.

Zájemci o pronájem ledové plochy za účelem uspořádání sportovních kempů, turnajů, soustředění a dalších sportovních akcí mohou kontaktovat manažera zimního stadionu Karla Manharta. „Provoz bez letní pauzy zkoušíme poprvé. Pokud se to svědčí, budeme v tomto režimu pokračovat i v dalších letech,“ řekl manažer.

Ledová plocha nebude sloužit jen sportovním klubům, dostane se také na bruslaře z řad veřejnosti. SZM bude i v období od dubna do července vypisovat termíny veřejného bruslení. „Bruslení se na tyto měsíce přesune do velké haly, v malé bude nainstalována inline plocha, kde bude probíhat mimo jiné také veřejné inline bruslení. Sportovních aktivit na střídání tak bude mít veřejnost více než dost,“ dodal ředitel SZM s tím, že inline plocha bude v provozu od května do července.